MyBB 1.6.7, Merge 1.6.7 oraz MyBB 1.8 i… maskotka

Łukasz | Tagi: , , , , ,

Dzisiaj pojawiło się nowe wydanie MyBB, które naprawia ponad 70 błędów, między innymi 7 błędów związanych z bezpieczeństwem (wszystkie są niskiego ryzyka). Również pojawiło się pięć nowości. Zapraszamy do zapoznania się z całością.

MyBB 1.6.7

Pamięć o kopii przed aktualizacją. Wymagane jest uruchomienie skryptu aktualizującego.

Jeżeli korzystasz z wersji 1.6.6

Jeżeli korzystasz ze starszej wersji

 

Co nowego przynosi 1.6.7?

 • modyfikowanie informacji o urodzinach użytkowników z poziomu ACP
 • użytkownik będzie mógł logować się tylko za pomocą loginu, tylko za pomocą adresu e-mail, ewentualnie za pomocą jednego i drugiego.
 • większe uprawnienia dotyczące narzędzi dla moderatorów
 • wyświetlanie regulaminu forum
 • pełna lista zmian

 

Merge 1.6.7

Tak naprawdę nowy system Merge nie przynosi większych zmian, poza zmianą numeru wersji i naprawą trzech błędów.

 

MyBB 1.8 – most do 2.0

Chyba jedna z ciekawszych informacji. Niedługo zostanie wydane MyBB oznaczone numerem 1.8. Nowe wydanie co prawda nie przyniesie ogromnych zmian jak zrobiło to np. MyBB 1.6.

Jak informuje MyBB, Justin został zamknięty w pokoju i nie wyjdzie z niego dopóki nie stworzy nowego domyślnego stylu. 🙂 Do tego będzie możliwość szybkiego wyboru wersji kolorystycznej stylu. Kolejna informacja, która ucieszy wiele osób. MyBB 1.8 będzie korzystało z  jQuery, zespół porzucił bibliotekę Prototype.

Obecnie trwają dyskusje nad nowy edytorem, natomiast wiemy, że pojawi się funkcja kosza. Wiele osób w końcu doczekało się tej funkcji. Zespół zajmie się również Captcha, łatwiejszą integracją oraz poprawą wydajności.

Będziemy informować na bieżąco o rozwoju sytuacji.

 

Maskotka

I na koniec, która informacja o maskotce. Astronauta otrzymał imię, od dziś nazywa się Bolt, imię ma nawiązywać do Chrisa Boultona.komentarze 2 »
 1. Więcej szczegółów o MyBB 1.8 | MyBBsite.pl | Polskie wsparcie MyBB (3 kwietnia 2012, 18:56 ) #

  […] MyBB podzieliła się informacjami o MyBB 1.8. O nowej wersji pisaliśmy ostatnio. Szczegóły oraz zrzuty ekranowe znajdziecie natomiast na blogu MyBB. Jesteś tutaj: Strona […]

 2. Więcej szczegółów o MyBB 1.8 - Polskie Wsparcie MyBB (2 września 2014, 16:19 ) #

  […] MyBB podzieliła się informacjami o MyBB 1.8. O nowej wersji pisaliśmy ostatnio. Szczegóły oraz zrzuty ekranowe znajdziecie natomiast na blogu […]

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Prosimy nie zgłaszać swoich problemów poprzez komentarze! W przypadku problemów zapraszamy nasze forum.

Serwis MyBBsite.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację